رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

شرکت مهندسی بهینه ایران با داشتن دانش فنی و متخصصین لازم در حوزه تحلیل و مدل سازی فرآیندهای سازمانی، کارایی و اثربخشی سازمان شما را بهبود می دهد. 

این شرکت با دارا بودن سابقه بیش از بیست سال در زمینه طراحی و تولید راهکارهای نرم افزاری و بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید سیستم جامع مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) و ارائه دهنده نخستین ERP دانش بنیان بومی و با تکیه بر تجارب استقرار موفق ERP در صنایع مختلف، ضمانت اجرایی شدن فرآیندهای بهینه در سازمان شما را فراهم می کند.
سیستم Behineh ERP با استفاده از تکنولوژی به روز و تحت وب و ابزارهای Oracle طراحی شده و ضمن جامعیت و یکپارچگی، فرآیند محور بودن و قابلیت پیکربندی و توسعه سریع، با در اختیار داشتن تجارب فنی در زمینه بهبود فرآیند ها و استقرار سیستم یکپارچه امکان ارائه راهکار ویژه و متمایز را فراهم می کند.
این شرکت با تکیه بر خط تولید نرم افزار شامل واحدهای طراحی، معماری نرم افزار، برنامه نویسی و تست نرم افزار آمادگی دارد براساس فرآیندهای اختصاصی سازمان ها و با لحاظ کردن اهداف و استراتژیهای آنها نرم افزار سفارشی مورد نیاز سازمان ها را طراحی و پیاده سازی نماید.

بالا