رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

صنایع بهداشتی و آرایشی

کارخانجات و شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی دارای فرآیندهای بسیار حساسی در طول تمامی مراحل تولید، بسته بندی و نگهداری تولید می باشند. این صنعت دارای تنوع زیاد محصولات است که هر محصول دارای ویژگی ها و مشخصات فیزیکی و شیمیایی مخصوص به خود می باشد و حل هر مشکل در زمینه ی تولید محصولات نیازمند تشکیل یک تیم تحقیق و صرف هزینه و زمان زیادی می باشد.

نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع سازمان Behineh ERP با توجه به نوع فعالیت  صنایع تولید کننده لوازم ارایشی بهداشتی، قابلیت دسته بندی و گروه بندی کالاها و محصولات بر اساس برند، مدل، سایز و رنگ، امکان تقسیم بندی طریق گروه اصلی و گروه فرعی را دارد.

در این نرم افزار،امکان معرفی کالا با تنظیماتی از جمله معرفی مشخصات اصلی، مشخصات فنی و مشخصات تنظیمی، امکان تعریف عوارض و مالیات به صورت اختصاصی برای هر کالا و در نهایت امکان معرفی کالا و تخصیص ویژگی های مربوطه به صورت لیستی به کالا وجود دارد. با تغییر مشخصات کالا، امکان محاسبه بهای تمام شده کالا و تعیین قیمت فروش کالا در مناطق مختلف جغرافیایی وجود دارد.

همچنین با توجه به داشتن تجارب مناسب شرکت بهینه ایران در حوزه تولید کالا، امکان ارائه راهکارهای نوین که متناسب با انعطاف پذیری ویژه مورد نیاز در خطوط تولید صنایع آرایش و بهداشتی وجود دارد.

بالا