رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

صنایع بازرگانی

با توجه به نقش و حضور شرکت ها ی تجاری و بازرگانی در دنیا به عنوان شاهرگ ارتباطی صنایع و کسب و کارهای بزرگ ، فعالیت تجاری شرکت های بازرگانی قطعا نقش اساسی در به حرکت در آوردن چرخ صنایع دیگر دارند، که  همین امر موجب پر رنگ شدن اصول، دستورالعمل ها و استانداردهای تجارت و بازرگانی گردیده و نیاز به  وجود سیستمی یکپارچه، قوی و پویا جهت انسجام و مدیریت هوشمند امور شرکت های بازرگانی را جلا می بخشد. 

نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع سازمان بهینه ایران ويژه شرکت های بازرگانی با تکیه بر سال ها تجربه موفق بازرگانی بین المللی و داخلی شرکت بهینه ایران در امر واردات و صادرات در زمینه محصولات الکترونیکی و با یاری مشاورین طراحی و راه اندازی سیستم هایERP با نگرش بر"به روشها"(Best Practice)، سیستم های قوی یکپارچه و جامع برتامه ریزی منابع سازمان مطابق با دستور العمل ها، قوانین و اسناد بازرگانی بین المللی، که تجارب موفقی از استقرار در شرکت های بازرگانی بزرگ را به همراه داشته ارائه گردیده است.

سیستم های جامع بازرگانی بهینه ایران با تکنولوژی قدرتمندWeb Base  با الگو گرفتن از نرم افزارهای بزرگ دنیا همچونSAP  طراحی شده است به گونه ای که کاربران این سیستم بدون محدودیت از سراسر دنیا امکان کار با نرم افزار را دارند که پاسخگوی مناسبی برای گستره فعالیت شرکت های بازرگانی است.

این سیستم با ابزارهای قدرتمند oracel طراحی و تولید شده است که امکان توسعه سریع برای اضافه کردن امکان جدید را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم آورده و سرعت دسترسی به اطلاعات را با رعایت مسائل امنیتی بالا میبرد.

سیستم جامع بازرگانی بهینه ایران ضمن دارا بودن کلیه امکانات استاندارد سیستم های بازرگانی بین المللی از جمله پوشش دادن قوانین Incoterms قابلیت های ویژه دیگری دارد که امکان انجام  تعاملات بازرگانی با کشور ایران را به سهولت فراهم می کند.

از جمله این قابلیت ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  •         امکان Transshipment، همراه با ثبت و ردگیری محموله ها از کشور مبدا به کشورهای ثالث و نهایتا حمل به کشور مقصد.
  •         امکان صدور پروفورم گمرکی بر اساس نیازمندیهای وزارت بازرگانی ایران و ثبت سفارش و اخذ مجوز گمرکی.
  •         امكان صدور مدارك حمل براساس نيازمنديهاي گمرك..
  •         امکان انجام امور بازرگانی بصورت Multi Currency  .
بالا