رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

شرکت مهندسی بهینه ایران پس از بازدید کارشناسان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و بررسی های مربوطه، موفق به اخذ پروانه بهره برداری در حوزه تولید فناوری اطلاعات ( تولید نرم افزار) گردید.

ERP ایرانی، در مسیر جهانی شدن

مهندس لطیفی(مدیر عامل شرکت مهندسی دانش بنیان بهینه ایران) در مصاحبه با برنامه رویش(رادیو اقتصاد) در خلال نمایشگاه الکامپ 2017 :

شرکت  بهینه ایران از سال 1370 شروع به فعالیت کرده است و در سال 1374 طی تغییرات اساسی به شرکت مهندسی تبدیل شد.در سال 1382 طبق سیاست گذاری جدید شرکت و فرصت مطالعاتی انجام شده در خارج از کشور این شرکت دانش بنیان با توجه به نیاز های کشور برای داشتن تیم تخصصی طراحی نرم افزار دست به اقدام زد.

نمایشگاه الکامپ 2017 به عنوان بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران، در روز 30 تیرماه 1396 آغاز به کار کرد و در مدت 4 روز میزبان بیش از 800 شرکت داخلی و خارجی در فضای نمایشگاه بین‌المللی تهران به مساحت 60 هزار متر مربع بود.

الکامپ به رنگ یلدا

گذر از بلندترین شب سال همزمان با الکامپ 95 ، نویدبخش عبور صنعت نرم افزار کشور از دوران طولانی رکود و شروع عصر جدیدی در این صنعت خواهد بود . همزمانی الکامپ و یلدا ؛ به غرفه شرکت بهینه ایران در این نمایشگاه رنگ و بوی یلدا داده است .

مرکز همایشهای برج میلاد تهران، سیزدهم مهرماه میزبان برگزاری نهمین کنفرانس توزیع و پخش کشور بود.

به مناسبت الکامپ 2016، نر م افزار دانش بنیان ERP شرکت بهینه ایران تا پایان پاییز 95 با 30% تخفیف عرضه خواهد شد.

این نرم افزار قادر است کلیه فرایندهای اصلی حوزه مالی، اداری، زنجیره تامین، تولید، تعمیرات و نگهداری، فروش و CRM و پخش و توزیع کسب و کارهای گوناگون را متناسب با قواعد، قوانین و تجارب بومی مدیریت و سازماندهی نماید.

پتروشیمی امیرکبیر، یکی از بزرگترین شرکتهای پتروشیمی کشور برای مدیریت زنجیره تامین خود، شرکت دانش بنیان بهینه ایران را برگزید و بدین ترتیب، پروژه ملی پتروشیمی با نرم افزار بومی کلید خورد.

 

پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری Inotex در تاریخ 2 تا 5 خرداد با حضور بیش از 120 شرکت توانمند فناور از 20 کشور و 60 شرکت از ایران برگزار شد.

آخرین دستاوردهای نوآورانه درحوزه های زیر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

 

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت صرفا چند ماه پس از رفع تحریم ها، باعث تبدیل این فرصت به سکوی پرتابی برای صنعت نفت ایران به دوران پساتحریم شد. حضور نزدیک به ٩٠٠ شرکت خارجی به همراه بیش از یک هزار شرکت داخلی موجب تبدیل این رویداد به بزرگترین در نوع خود در 20  سال گذشته گردید.

صفحه1 از2
بالا